Що таке Kangoo jumps?
Найголовніша особливість такого напряму фітнесу - використання спеціального взуття. До підошви черевиків прикріплені напівсферичні деталі, що мають посередині перемичку, яка забезпечує сферам рухливість і дозволяє, тому хто займається у них, пружинити в такому взутті. Верх являє собою щось схоже на основу роликових ковзанів, але, звичайно, замість роликів тут пружні платформи.
Детальніше
Що являють собою черевики KJ?
Наведіть на область, яка цікавить Вас, щоб отримати інформацію
Носок-вкладиш
Тонкий внутрішній носок забезпечує комфортний захист ступні і гомілки
Кріплення
Дозволяють швидко надягати та знімати KJ
Підтримуюча пластина
Забезпечують комфорт і стабільність при стрибках
Зовнішній черевик
Виготовлений з міцного поліуретану
Нековзаюча підошва
Міцна підошва для занять на будь-якій поверхні
Дуги
Виготовлені з унікального пластика "Space age"
Т-Пружина
Дозволяє відрегулювати KJ в залежності від ваги і способу застосування
Подвійний прискорювач
Призначений для стабілізації стрибків
Відео презентація Kangoo Jump
Дивитися відео
Цікавлять якісь питання?
Просто напишіть свої дані, ми Вам зателефонуємо і відповімо на всі питання
* наші консультанти подзвонять Вам протягом декількох хвилин

Kangoo jumps club у Запоріжжі

"Швидше вище сильніше!" - девіз відроджених з небуття на початку минулого століття Олімпійських ігор не втратив своєї актуальності і в наші дні. Завдяки новим видам спорту цей олімпійський девіз набуває іншого, більш сучасне звучання. Kangoo Jumps залучають до своїх лав все більше шанувальників спорту, здорового способу життя і ... екстриму.

Навчитися ходити, бігати і здійснювати стрибки у взутті Kangoo Jumps можна досить швидко. Зазвичай перше тренування займає всього кілька хвилин. Вранці після тренування встати з ліжка дуже важко, все тіло страшенно болить, а пересуватися виходить з працею. Але, відчувши одного разу чарівне відчуття польоту, від Kangoo Jumps вже просто неможливо відмовитися.

По всьому світу набирає популярність новий вид фітнесу під назвою "Kangoo jumping". Дана система гарантує спалювання в два рази більшої кількості калорій, ніж при бігу. При цьому під час тренування суглоби менше навантажуються за рахунок використання особливого пристосування, що нагадує лижний черевик, до підошви якого прикріплена овальна пружиниста частина. Отже, відвідувачам заняття по "Kangoo jumping" пропонується для початку надіти ці черевики, а потім приготуватися до інтенсивної 45-хвилинної кардіо-тренування, яка поєднує в собі танцювальні рухи, біг і стрибки по залу під ритмічну музику. Розробники системи заявляють: крім опрацювання м'язів ніг, тренування зачіпають всі основні м'язи. До речі, дані диво-черевики NASA використовувало для тренування космонавтів. Але, щоб скористатися ними, ніякої додаткової одготовкі не потрібно. За словами експертів, черевики дуже стійкі, тому рівновага втратити важко і в ході їх практики ще ніхто не падав.

Замовлення зворотного дзвінка
Замовлення товару