Fly Stretching

У цього виду тренувань кілька імен. Іноді ці заняття називають на англійський манер fly stretching або AeroStretching. Зустрічається навіть грайливий назву Monkey Dance, що в перекладі означає «танець мавп». Що ж, якщо трохи напружити уяву, то розтяжка в гамаках і справді може нагадати гру мавпочок, які люблять забави заради розгойдуватися на ліанах. Але як би не називали цей відносно новий вид фізичної активності, вже сьогодні шанувальників у розтяжки в гамаках знайдеться чимало.

Що таке fly stretching?

Для занять, безумовно необхідні спеціальні гамаки. Це широкі полотна тканини, закріплені під стелею. По виду вони швидше нагадують гойдалки.

Використання подібного допоміжного інвентарю дозволяє опрацьовувати навіть найглибші м'язи, так звані стабілізатори. Досягається такий ефект завдяки тому, що під час виконання певних вправ спортсмену необхідно домогтися стійкості. Чи варто говорити, що, хлопче над підлогою в гамаку, знайти опору вельми непросто.

Такі умови роблять виконання навіть найпростіших вправ складним завданням, і допомагають опрацьовувати всі групи м'язів найбільш ефективно. При цьому ударні навантаження на хребет виключаються, адже сила тяжіння стає менше.

Примітно, що навіть самі неспортивні новачки вже з перших fly stretching занять можуть пишатися своїми досягненнями. Програма вправ побудована таким чином, щоб певних успіхів можна було домогтися вже на початковому етапі тренувань, виходячи з індивідуальних фізіологічних можливостей. З кожним заняттям навантаження поступово зростають, ускладнюється і техніка виконання вправ.

М'язи на fly stretching заняттях розтягуються в фазі повного розслаблення. Перебуваючи довгий час в певній позиції, м'язи та сухожилля звикають до такого стану речей. В результаті чого можна досягти стабільної та стійкої розтяжки.

"Швидше вище сильніше!" - девіз відроджених з небуття на початку минулого століття Олімпійських ігор не втратив своєї актуальності і в наші дні. Завдяки новим видам спорту цей олімпійський девіз набуває іншого, більш сучасне звучання. Kangoo Jumps залучають до своїх лав все більше шанувальників спорту, здорового способу життя і ... екстриму.

Навчитися ходити, бігати і здійснювати стрибки у взутті Kangoo Jumps можна досить швидко. Зазвичай перше тренування займає всього кілька хвилин. Вранці після тренування встати з ліжка дуже важко, все тіло страшенно болить, а пересуватися виходить з працею. Але, відчувши одного разу чарівне відчуття польоту, від Kangoo Jumps вже просто неможливо відмовитися.

По всьому світу набирає популярність новий вид фітнесу під назвою "Kangoo jumping". Дана система гарантує спалювання в два рази більшої кількості калорій, ніж при бігу. При цьому під час тренування суглоби менше навантажуються за рахунок використання особливого пристосування, що нагадує лижний черевик, до підошви якого прикріплена овальна пружиниста частина. Отже, відвідувачам заняття по "Kangoo jumping" пропонується для початку надіти ці черевики, а потім приготуватися до інтенсивної 45-хвилинної кардіо-тренування, яка поєднує в собі танцювальні рухи, біг і стрибки по залу під ритмічну музику. Розробники системи заявляють: крім опрацювання м'язів ніг, тренування зачіпають всі основні м'язи. До речі, дані диво-черевики NASA використовувало для тренування космонавтів. Але, щоб скористатися ними, ніякої додаткової підготовки не потрібно. За словами експертів, черевики дуже стійкі, тому рівновага втратити важко і в ході їх практики ще ніхто не падав.

Замовлення зворотного дзвінка
Замовлення товару